عبارت جستجو را وارد کنید

درباره ما

درباره ما

درباره ما

همیشه به دنبال راهی بودم که تجربیات خودم را در آموزش زبان کنکور به دانش آموزان سراسر کشور عزیزم انتقال دهم.
ابتدا کلاس های آمادگی کنکور را در شهر و زادگاه خودم یزد آغاز کردم و چون مورد اقبال عموم قرار گرفت و هر سال بر تعداد مدارس متقاضی برای برگزاری همایش زبان توسط اینجانب افزایش یافت که محدودیت زمان این امکان را به من نمی داد. زمانی گه از شهرستانهای اطراف نیز درخواست برگزاری همایش به اینجانب رسید مرا به فکر انداخت اما بعد مسافت و محدودیت زمان این امر را غیرممکن می ساخت تا معجزه ای اتفاق افتاد و از طریق استاد بابک بهمن خواه که یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زندگی من بود با استاد مدحج آشنا شدم و راه خود را پیدا کردم.
بهترین راه که هم فاصله ها را حذف می کرد و هم زمان را در اختیار من قرار می داد اینترنت بود. می توانستم از این طریق تا دورترین نقاط کشور سفر کنم و تجربیاتم را در اختیار همه جویندگان موفقیت قرار دهم.
فکری به ذهنم رسید. معلمین یزد معجزه گرانی هستند که دانش آموزان آنها بیش از ۲۰ سال است که در کنکور سراسری اول می‌شوند و اگر بتوانم از این طریق آنها را نیز به خانه تک تک دانش آموزان هموطنم بیاورم شاید دعای خیر آنها شامل حال من شود. بنابر این با دوستانم صحبت کردم تا کم کم فیلم های آموزشی آنها نیز تهیه شود و از طریق این برنامه در اختیار تمام دانش آموزان قرار گیرد.
امیدوارم در این راه هر چه خیر است اتفاق بیفتد.
با تشکر
علیرضا جلالی پندری

مدرسین ما

دیدار با مدرسان حرفه ای ما